O společnosti

Vedení

Michal Sláma

Michal je spolumajitelem, jednatelem a obchodním ředitelem společnosti Implayo s.r.o. Je odpovědný za řízení prodejních cest a spolupodílí se na tvorbě obchodních, marketingových a technických strategií společnosti.

Inženýrské studium informačního managementu na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové ukončil Michal s vyznamenáním, v roce 2012 také úspěšně dokončil MBA studijní program na Escuela Superior de Marketing y Administración Barcelona a v současnosti působí jako externí doktorand na Katedře informatiky a kvantitativních metod Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové.

Michal je členem Society for Organizational Learning a Hospodářské komory České republiky. Ve volných chvílích Michal rád čte a jezdí na horském kole, zajímá se o ekonomii, moderní technologie, sociologii a teorii managementu.

Zobrazit Michalův LinkedIn profilMichalův profil na LinkedIn

Michal Pilař

Michal je spolumajitelem a jednatelem společnosti Implayo s.r.o. Je odpovědný za průběh realizace klientských projektů, řízení vývojového týmu a chod helpdesku. Dále se spolupodílí na tvorbě technických, marketingových a obchodních strategií společnosti.

Dlouhodobě provozuje několik online herních projektů společnosti. Spolupodílí se na jejich vývoji a propagaci.

Michal usiluje o rozvoj spolupráce a sdílení zkušeností mezi vývojáři, zlepšování používaných nástrojů a vývojového prostředí. Jeho cílem je udržet vysokou kvalitu a současně dovést k cíli co nejvíce projektů.

Michalův profil na FB

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.