Služby

Grafické práce

Kvalitní a originální grafika je základem úspěchu na webu. Máme k dispozici zkušené a kreativní grafiky, kteří dokáží váš projekt oživit a zaujmout jeho uživatele.

Grafika webových stránek

Po 1-3 letech se vyplatí investovat do modernizace vzhledu vašisch stránek. Ukážete svým klientům, že jdete s moderními trendy a získáte náskok před konkurencí. Ozvěte se nám a můžeme se domluvit na možnostech, jak co nejlépe oživit vaše stávající stránky a dodat nový impulz vašemu podnikání na internetu.

Grafický manuál

Vystupování firmy by mělo být jednotné a ucelené. Neomezujeme se proto pouze na webové stránky, ale můžeme s nimi sladit i další prvky prezentace vaší společnosti.

Velice cenným prostředkem pro zdokonalení vaší komunikace s klienty může být zpracování grafického manuálu. Tedy dokumentu, který popíše, jak může být Vaše logo použito na firemních dokumentech, reklamních předmětech a dalších grafických podkladech. Manuál je důležitou složkou corporate identity a umožní Vám jednotnou prezentaci společnosti, profesionálnější a více seriózní vystupování.

Vizitky, plakáty a další podklady

V případě zájmu můžeme zpracovat návrhy pro vaše reklamní předměty, plakáty, vizitky, hlavičkový papír a další požadované podklady. Máme dlouholetou zkušenost v oboru a připravili jsme již řadu zajímavých návrhů.

Návrh firemního loga

Pokud zatím nemáte vytvořené logo pro svoji společnost, produkt nebo webové stránky, tak se rádi pustíme do návrhu podle vašich představ. Můžete se inspirovat ukázkami naší práce, ale připravíme originání návrhu na míru vašim představám.

Kontaktujte nás

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.