Reference

Webové stránky

Společnost Jana Kašpara

Webová prezentace Společnosti Jana Kašpara o.s., organizace propagující jméno a zásluhy prvního českého aviatika a Pardubického rodáka Ing. Jana Kašpara

Více

Tvoj Mercedes

Sběrná stránka (landing page) společnosti Mercedes-Benz pro podporu online marketingové kampaně a sběr kontaktních informací zájemců o testovací jízdu.

Více

Městský obvod Pardubice V

Webová prezentace městského obvodu Pardubice V, sloužící pro komunikaci městského obvodu s občany města.

Více

Pomerium

Webové stránky občanského sdružení Pomerium, sloužící k prezentaci činností sdružení, financovaných z evropských fondů pro sociální rozvoj.

Více

OC Futurum Brno

Internetová prezentace obchodního centra Futurum Brno, obsahující přehled všech aktuálně obsazených obchodů a restaurací, správu reklamních bannerů, a interaktivní mapovou prezentaci centra jako takového.

Více

Bojite sa ma?

Weby k reklamní kampani na propagaci osvětové kampaně k projektu Ligy proti rakovině. Součástí projektu byla i propagace FB aplikace pro sčítání hlasů.

Více

Zelené domky

Rozsáhlé webové stránky společnosti Zelené domky.cz, s.r.o., sloužící především pro graficky výraznou prezentaci hlavních služeb a seznámení s procesem realizace poskytovaných služeb.

Více

SPMP Hodonín

Prezentace Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením v Hodoníně. Stránky slouží především ke sdílení informací o plánovaných i uskutečněných akcích, fotografií a dalších užitečných informací pro členy sdružení a veřejnost.

Více

Nekecáme u piva

Internetový server Nekecáme u piva sdružuje lidi, kteří se snaží aktivně ovlivňovat dění v Pardubickém kraji.

Více

Proplusco CZ

Agentura Proplusco (dříve Agentura Plus) je česká odnož slovenské pracovní agentury, která zprostředkovává studentské brigády. Webová prezentace je zaměřená hlavně na zadavatele pracovních nabídek a na prezentaci společnosti jako takové.

Více

Líbí se vám naše reference? Kontaktuje nás.

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.