Reference

Webové stránky

Region CZ Reality

Internetová prezentace realitní kanceláře Region CZ Reality určená k prezentaci služeb společnosti a jejího portfolia nemovitostí.

Více

hotel Remy

Webová prezentace hotelu Remy. Prezentace slouží ne jen k propagaci samotného zařízení, ale i ke správě objednávek a rezervací.

Více

Služby JS

Internetová prezentace společnosti Služby JS s.r.o., zabývající se zajišťováním komplexních úklidových služeb, správou a údržbou nemovitostí, služeb v oblasti administrativy a ostrahy osob a majetku.

Více

Remy - domov seniorov

Webová prezentace domovu seniorů Remy slouží ne jen k propagaci samotného zařízení, ale i pro evidenci přihlášek k prohlídkám. Na úvodní stránce je umístěna virtuální prohlídka okolí domova. Implementován je rovněž rezervační systém.

Více

Severity

Prezentace společnosti Severity a.s. sloužící k rychlé a jednoduché komunikaci se zákazníky a potenciálními partnery na poli internetové bezpečnosti.

Více

Swiss Post

Webová prezentace společnosti Swiss Post Solutions, zaměřující se na digitalizaci, skenování a archivaci dokumentů a outsourcing back-office procesů.

Více

CSO: Čápi

Portál o Čápech pro Českou společnost ornitologickou

Více

CEDR o.p.s.

Webové stránky společnosti CEDR Pardubice o.p.s. jejichž součástí je externí internetový obchod s výrobky z dílen CEDR o.p.s.

Více

Creativity by Visibility

Prezentace kreativního oddělení společnosti Visibility s.r.o., odpovídajícího za tvorbu komplexních webových kampaní.

Více

ČSSD střed

Internetový portál ČSSD, místní organizace Brno střed, určený k mediální komunikaci a prezentaci článků jejích členů.

Více

Líbí se vám naše reference? Kontaktuje nás.

Implayo
© Implayo s.r.o., Všechna práva vyhrazena.